Кардіологія

Серце – це той орган, без належного функціонування якого неможливе якісне життя людини. Формується серце ще на 5-му тижні вагітності жінки і супроводжує нас від цього часу до самої смерті, тобто працює набагато довше, ніж живе людина. У цих умовах зрозуміло, що до серця потрібно проявляти особливу увагу, а при появі перших ознак порушення його роботи звертатися до лікаря. 

Серцеві хвороби — це цілий ряд різних захворювань, які вражають серце та серцево-судинну систему. Вивченням хвороб серця, їх профілактикою та лікуванням займається кардіологія.

До захворювань серця належать, наприклад, хвороби кровоносних судин, такі, як захворювання коронарної артерії, аритмія, інфекційні захворювання серця, вроджені вади серця. Багатьом різновидам серцевих захворювань можна запобігти за допомогою здорового способу життя.

Хвороби серця є головною причиною смертності у всьому світі, що спричиняє більше смертей, ніж будь-який тип раку чи хронічні захворювання. Чому ж хвороби серця викликають стільки смертей? Багато проблем із серцем є результатом поганого харчування, малорухливого способу життя, забруднення навколишнього середовища або вживання тютюну.

На сьогоднішній день патології серця є досить поширеною та небезпечною проблемою, що стосується не лише людей старшого віку, а й діагностується у молоді. Це викликано в більшості випадків вродженими вадами серцево-судинної системи, проте велика кількість людей звертається із захворюваннями, спричиненими поганою екологією, способом життя та іншими зовнішніми факторами.

Робота лікаря-кардіолога є надзвичайно важливою та відповідальною, тому що вона спрямована на визначення і усунення причин розвитку захворювання, пов’язаного із серцево-судинною системою. Чим швидше патологія буде виявлена та діагностована, тим більше шансів позбутись недуги до того, як вона переросте у щось серйозніше та хронічне.

Профілактика хвороб серця:

Вести здоровий спосіб життя, активно займатись спортом, раціонально харчуватись, не мати шкідливих звичок (вживання алкоголю, тютюнопаління, наркотики, недотримання режиму дня), не переїдати, не знаходитись довго у сидячому положенні, регулярно проходити медичні обстеження.

Під час тренування потрібно контролювати частоту пульсу. Він не повинен перевищувати 150 ударів за хвилину. Фізичні вправи потрібно робити на свіжому повітрі або у добре провітрюваному приміщенні.

Послуги кардіолога *

№ п/п Код Послуги Ціна, грн
1. 11.01 Первинна консультація лікаря-кардіолога 400
2. 11.02 Вторинна консультація лікаря-кардіолога – до 1 міс після звернення 300

*  Вартість одноразових медичних виробів, які використовуються лікарем під час прийому, входить в прайсову ціну послуги

 

Послуги кабінету функціональної діагностики *

Електрокардіограма
1 25.19 Розшифровка ЕКГ лікарем ФД 80
2 25.18 Проведення електрокардіограми під час консультації лікаря 100
3 25.04 Проведення електрокардіограми 150
Ехокардіографія (лікарі: Гряділь О. М., Тимко В. П.)
1 25.12 Ехокардіографія дитини (до 14 р.) 400
2 25.06 Ехокардіографія (з 14 років) 450
Холтерівське моніторування
1 25.08 Встановлення та включення холтера 500

 

Наші спеціалісти

Бучок Мирослава Іванівна – лікар – кардіолог

Гряділь Олеся Михайлівна – лікар з функціональної діагностики

Тимко Віта Петрівна – лікар з УЗД, педіатр