Психологія

Психологи — це спеціалісти, які допомагають віднайти душевний спокій та рівновагу. З їх допомогою людям простіше переживати стреси та емоційні травми.

Вони працюють зі здоровими людьми, які мають труднощі в житті. Це можуть бути проблеми в сімейних стосунках, дитячо-батьківських взаємовідносинах,  непорозуміння з колегами чи втрата близьких. Основна форма роботи психологів – бесіди.  У своїй практиці психолог переважно використовує вербальні техніки. Під час консультації основне завдання психолога – допомогти  клієнту знайти відповіді на питання, які його  турбують.

У яких випадках може допомогти психолог?

Психолог – це перш за все наша підтримка. Якщо людина відчуває труднощі в стосунках, якщо у неї з’являється відчуття апатії, виникають думки про суїцид, є відчуття самотності, закомплексованість, страхи, легка форма безсоння – це все  привід звернутися до психолога. Непорозуміння з дітьми – це взагалі найбільш поширений запит, із яким звертаються до психологів-консультантів.

Кому потрібен психолог?

Психолог потрібен усім. Це не означає, що ми всі маємо психічні розлади. Просто ритм нашого життя дуже динамічний і  напружений, довкола нас безліч інформації, багато навантажень. Зараз є тенденція до наддосягнень, коли ми відчуваємо, що весь час треба робити більше, не можна зупинятися, треба працювати, бути продуктивним. Це призводить до того, що людина постійно перебуває в стресі. Набагато легше проживати всі ці речі зі спеціалістом, який знає, як підтримати й допомогти.  І психолог чудово може це зробити.

Напрямок сфери діяльності нашого психолога:

  • Допомагає відновити гармонійний психоемоційний баланс особистості та подолати тривожні стани.
  • Супроводжує у знаходженні виходу із криз, як нормативних так і не нормативних (сімейних, вікових, міжособистісних, під час вагітності або після пологів).
  • Проводить консультації сімейних пар (психологічна допомога при конфліктах, непорозумінні, зраді), та індивідуальні консультації (допомога пережиття втрати, подолання посттравматичного стресового розладу, подолання травматичних криз (фізичне, психологічне, сексуальне насилля);
  • Допомагає сформувати відповідальну поведінку за своє життя і здоров’я у підлітків, та знайти взаєморозуміння зі своєю дитиною.
  • Проводить статеве виховання дітей, підлітків та дорослих.
  • До всіх клієнтів знаходить особливий підхід, та визначає індивідуальні методики та напрямки роботи з кожним.

Послуги психолога 

Код                                                 Найменування послуг Ціна, грн.
1 07.12 Первинна консультація психолога – 1 год. 500
2 07.13 Вторинна консультація психолога – 1 год. 450
3 07.14 Первинна парна консультація психолога – 1,5 год. 600
4 07.15 Вторинна парна консультація психолога – 1,5 год. 550
5 07.18 Консультація психолога вагітної (EPDS) – 30 хв 200

 

Наші спеціалісти

Залевська Олена Едуардівна – сімейний психолог (з м. Харкова)